بررسی تبلت ایرانی dimo دیمو ، تبلت ایرانی

یکشنبه 19 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 03:51 ب.ظ

تبلت دیمو (dimo) نام تبلتی است که ادعا می شود ساخت ایران است.
ما برای اینکه بیشتر با این تبلت آشنا شویم و احتمالا بفهمیم که آیا واقعا این تبلت ایرانی هست یا نه ، یک دستگاه با مدل Dimo 700 را مورد بررسی قرار دادیم.
این تبلت ایرانی ، یعنی تبلت ایرانی dimo شباهت زیادی به تبلت های versus چین دارند. هم از لحاظ ساخت ظاهری و هم از لحاظ نرم افزاری.
به عنوان مثال ، عکس های تبلت ایرانی dimo را در زیر مشاهده کنید و با عکس های تبلت چینی versus مقایسه کنید :

عکس از جلوی تبلت ایرانی دیمو (dimo)و عکس از جلوی تبلت چینی versus مدل 7 :
عکس از پشت تبلت ایرانی دیمو :و عکس از پشت تبلت چینی versus


لینک خرید تبلت چینی versus touchpad 7 :


http://www.pcworld.co.uk/gbuk/versus-touchpad-7-tablet-pc-8-gb-13828789-pdt.html


سایت سازنده تبلت چینی versus :

http://www.versusuk.com/


سوای شباهت بی نظیر این دو تبلت ، یعنی تبلت ایرانی یا همان تبلت دیمو (dimo) با تبلت چینی versus ، نرم افزارهای سیستمی و اساسی درون تبلت ایرانی dimo به زبان چینی هستند!! به عکس زیر دقت کنید. یک تبلت ایرانی dimo در حال recovery شدن که البته برنامه recovery به زبان چینی می باشد :
احتمالا سازندگان ایرانی این تبلت علاقه ی عجبیبی به زبان چینی داشته اند که این قسمت از نرم افزار تبلت را به زبان چینی تولید کرده اند. اصلا فکر نکنید که چینی ها یادشان رفته این قسمت از نرم افزار را به فارسی ترجمه کنند.

همچنین به مجلات و روزنامه هایی که خبر تولید این تبلت ایرانی را منتشر کرده اند تبریک می گوییم که نهایت دقت در انتخاب اخبار خود را دارند. امیدواریم که شما مشتری گرامی با حمایت از این تبلت ایرانی ، علاوه بر استفاده از تبلت ، زبان چینی را نیز فرا بگیرید.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo